Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Introduction
ca: Introducció

en: Configuration
ca: Configuració

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Import file
ca: Importa un fitxer
