Taxonomy Machine Name (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Other
ar: آخر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات
