Taxonomy Machine Name (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Other
el: Άλλο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων
