Taxonomy Machine Name (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Other
gl: Outro

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: No name
gl: Sen nome

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Show hierarchy in dropdown
gl: Amosar a xerarquía no desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos
