Taxonomy Machine Name (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Other
lv: Citi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus
