Taxonomy Machine Name (2.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Other
az: Digər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Selection type
az: Seçim növü

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
az: Normal seçimlərdə hansı lüğətin şərtlərini göstərəcəyini seçin.

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Show hierarchy in dropdown
az: Açılan menyuda iyerarxiyanı göstərin

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Select terms
az: Terminləri seçin
