Taxonomy Machine Name (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: No name
bs: Bez imena

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bs: Izaberi iz kojeg riječnika će se izrazi prkazivati.

en: Show hierarchy in dropdown
bs: Prikaži hijerarhiju u dropdownu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bs: Izabran je pogrešan riječnik. Molimo, promijenite ga u postavkama.

en: Select terms from vocabulary @voc
bs: Izaberi izraze iz riječnika @voc

en: Select terms
bs: Izaberi izraze
