Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Other
ca: Altres

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: No name
ca: Sense nom

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ca: Seleccioneu els termes de vocabulari per mostrar a les opcions regulars.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".
