Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Other
cs: Jiné

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: No name
cs: Beze jména

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Select terms
cs: Vybrané termíny

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu
