Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Other
vi: Khác

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: No name
vi: Không tên

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
