Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Other
et: Muu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Display error message
et: Kuva veateadet
