Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Other
cy: Arall

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: No name
cy: Dim enw

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
cy: Dewis pa eirfa i ddangos termau yn y dewisadau rheolaidd.

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr

en: Show hierarchy in dropdown
cy: Dangos hierarchaeth mewn llam-rhestr

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
cy: Mae geirfa anilys wedi ei ddewis. Newidiwch ef yn y dewisiadau.

en: Select terms from vocabulary @voc
cy: Dewis termau o eirfa @voc
