Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Vocabulary
he: מילון

en: Other
he: אחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים
