Taxonomy Manager (2.0.11) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
