Taxonomy Manager (2.0.11) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
