Taxonomy Manager (2.0.14) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
