Taxonomy Manager (2.0.15) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Move
gl: Mover

en: Add
gl: Engadir

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add terms
gl: Engadir termos

en: Comma
gl: Coma

en: Semicolon
gl: Punto e coma

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas
