Taxonomy Manager (2.0.15) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Add
ta: சேர்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Comma
ta: கமா

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை
