Taxonomy Manager (2.0.16) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་
