Taxonomy Manager (2.0.16) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Comma
ne: अल्पविराम
