Taxonomy Manager (2.0.16) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: All
sq: Të gjitha

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
