Taxonomy Manager (2.0.17) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat
