Taxonomy Manager (2.0.17) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Move
sv: Flytta

en: Add
sv: Lägg till

en: Separator
sv: Avskiljare

en: All
sv: Alla

en: Terms
sv: Termer

en: Tab
sv: Tabb

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Add terms
sv: Lägg till termer

en: Comma
sv: Komma

en: Semicolon
sv: Semikolon

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
