Taxonomy Manager (2.0.17) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Comma
th: จุลภาค
