Taxonomy Manager (2.0.19) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Add
af: Voeg by

en: All
af: Alle
