Taxonomy Manager (2.0.19) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: All
bo: ཡོངས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ
