Taxonomy Manager (2.0.19) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Comma
hy: Ստորակետ
