Taxonomy Manager (2.0.19) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Add
sk: Pridať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Terms
sk: Termíny

en: Tab
sk: Karta

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add terms
sk: Pridať termíny

en: Comma
sk: Čiarka

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
sk: Pokročilé nastavenia pre Taxonomy Manager
