Taxonomy Manager (2.0.20) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Comma
be: Коска

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)
