Taxonomy Manager (2.0.20) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add terms
el: Προσθήκη όρων

en: Comma
el: Κόμμα

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων
