Taxonomy Manager (2.0.21) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Move
is: Flytja

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Separator
is: Skilja

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Comma
is: Komma

en: Semicolon
is: Semikomma
