Taxonomy Manager (2.0.21) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
