Taxonomy Manager (2.0.21) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Add
lv: Pievienot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Tab
lv: Cilne

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Delete terms
lv: Dzēst terminus

en: Add terms
lv: Pievienot terminus

en: Comma
lv: Komats

en: Toolbar
lv: Rīkjosla
