Taxonomy Manager (2.0.21) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
