Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Menu
ca: Menú

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Debugging
ca: Depuració

en: label
ca: etiqueta

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
