Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Menu
el: Μενού

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: label
el: ετικέτα
