Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo
