Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Menu
he: תפריט

en: Vocabulary
he: מילון

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Debugging
he: איתור באגים

en: label
he: תווית
