Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Menu
ja: メニュー

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: label
ja: ラベル
