Taxonomy Menu (8.x-3.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Debugging
pt: Depurando

en: label
pt: rótulo

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
