Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД
