Taxonomy menu (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: label
vi: nhãn
