Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Depth
ar: العمق

en: Label
ar: التسمية

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Expanded
ar: موسع

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
