Taxonomy Menu (8.x-3.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Depth
az: Dərinlik

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Debugging
az: Sazlama
