Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Depth
cs: Hloubka

en: Label
cs: Popisek

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: Debugging
cs: Ladění
