Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Depth
el: Βάθος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Menu
el: Μενού

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
