Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
