Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Depth
he: עומק

en: Label
he: תווית

en: Menu
he: תפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: Vocabulary
he: מילון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Debugging
he: איתור באגים
