Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Depth
jv: Jerone

en: Label
jv: Judul

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
