Taxonomy Menu (8.x-3.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Depth
fa: عمق

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: قائم

en: ID
fa: هویت

en: Expanded
fa: گسترده

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
